Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Autobus, ciężarówka i osobówka w jednym wypadku

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Dwie osoby zostały ranne, trzy samochody uszkodzone, a następnie przez trzy godziny zablokowana była droga. To efekt wypadku w powiecie wysokomazowieckim, w którym uczestniczył autobus, ciężarówka i osobówka.

Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 13.00 w miejscowości Brzóski Gromki.  Z dotychczasowych ustaleń wynika, że na przystanku zatrzymał się autobus linowy jadący do Wysokiego Mazowieckiego. W jego tył uderzyła ciężarówka. Na nią „wpadł” golf kierowany przez 69-letniego mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia ranny został 29-letni pasażer ciężarówki, który ze złamana ręką i urazem głowy został przewieziony do szpitala. Tam też trafił z ogólnymi potłuczeniami kierowca golfa.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę