Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pijany „pan STOP”

Miał dbać o bezpieczeństwo dzieci na przejściu dla pieszych, ale okazało się, że jest pijany. Badanie alkomatem wykazało u 45-letniego mieszkańca Zambrowa, przeprowadzającego dzieci przez przejście dla pieszych w pobliżu jednej z tutejszych szkół podstawowych, ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Jak podaje Monika Dąbrowska z zambrowskiej policji, o pijanym  „panu przeprowadzaczu” wczoraj kilka minut po południu policję powiadomiła anonimowa osoba. Po dotarciu na miejsce patrolu informacje się potwierdziły. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna przeprowadzający dzieci przez przejście dla pieszych w pobliżu jednej z zambrowskich podstawówek ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.
Mężczyzna za swój czyn ma odpowiadać przed sądem. Jak wyjaśnia Dąbrowska będzie miał postawiony zarzut w oparciu o kodeks wykroczeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę