Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Próbny spis rolny w gminie Rutki

Przez pierwszy tydzień można było to zrobić osobiście przez internet, od dziś (21.09) rolników w gminie Rutki odwiedzają rachmistrzowie spisowi. W przyszłym roku w całej Polsce zostanie przeprowadzony powszechny spis rolny. Rutki wraz z trzema innymi gminami z różnych rejonów Polski zostały wybrane do spisu próbnego.

Jedenastu rachmistrzów przez najbliższy miesiąc odwiedzi w sumie około tysiąca domów w 43 miejscowościach. Próbny spis to także test nowego systemu przesyłania danych, które dzięki elektronicznemu urządzeniu, trafiają od rolnika wprost do bazy Głównego Urzędu Statystycznego.

Próbny spis zakończy się 23. października, ten prawdziwy odbędzie się już w całej Polsce w dniach od 1. września do 31. października 2010. (annakr)

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę