Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Pogotowie strajkowe na wsi

NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych ogłasza pogotowie strajkowe i grozi - jeśli rząd nie przywróci opłacalności produkcji rolnej – zorganizuje marsz protestacyjny ze wszystkich stron kraju na Warszawę. Związek apeluje do rolników, by ci już dziś oflagowali swoje gospodarstwa na znak protestu.

W zamieszczonej na stronie i specjalnie dla rolników przygotowanej ulotce związkowcy żądają zahamowania wzrostu cen środków do produkcji rolnej, zaprzestania ograniczania środków finansowych na rolnictwo i obszary wiejskie w budżecie państwa, wdrożenia programu rządowego wsparcia dla produkcji biopaliw oraz energii odnawialnej, wreszcie powołania rządowej komisji rolniczego dialogu społecznego. Nie chcą także rządowej propozycji zezwalającej na sprzedaż ziemi cudzoziemcom.

W ulotce NSZZ „Solidarność” RI zwraca się do rolników, by ci oflagowali swoje gospodarstwa na znak protestu i przyłączenia się do żądań.
- W przypadku braku poprawy sytuacji ekonomicznej związkowcy zorganizują marsz gwiaździsty na Warszawę – brzmi ostatnie zdanie NSZZ „Solidarność” RI.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę