Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 01.09.2009-seminarium-15.09.2009

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium pt. „Rozpoczynanie działalności eksportowej przez firmy z sektora MŚP”, które odbędzie się 15 września 2009 r. w hotelu RadissonSAS w Warszawie, w sali konferencyjnej „Wiosna” o godz. 10:30.

To kolejne seminarium z cyklu pn. „Europejskie Przedsiębiorstwo"- imprez szkoleniowych dla reprezentantów sektora MŚP, których realizacja jest planowana w roku 2009 w ramach działań ośrodka sieci Enterprise Europe Network (EEN) działającego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.

Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych prosimy nadsyłać do dnia 14 września br., e-mailem (seminaria_een@parp.gov.pl) lub faksem (022 432 70 46).

Ze względu na ograniczoną pulę miejsc PARP zastrzega sobie możliwość skrócenia podanego powyżej terminu nadsyłania zgłoszeń. O przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie zgłoszenia zostanie bezzwłocznie potwierdzone drogą mailową.

Kontakt: Aleksandra Wolska, Zespół Przedsiębiorczości PARP, tel. 022 432 82 99, e-mail: aleksandra_wolska@parp.gov.pl.


 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę