Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 01.09.2009-misja gospodarcza na Krym

 

Misja gospodarcza na Krym, 28 września - 2 października 2009 r.


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w imieniu Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej zaprasza Państwa do udziału w misji gospodarczej na Krym, która odbędzie się w dniach 28 września – 2 października br. w Symferopolu oraz Jałcie. Wyjazd polskich przedsiębiorców współorganizowany jest przez Ambasadę Ukrainy w Polsce oraz Ministerstwo Gospodarki Autonomicznej Republiki Krymu.

Misja ma na celu promocję polskich firm i produktów na rynku sąsiednim, jak również zapoznanie się z potencjałem gospodarczym półwyspu Krymskiego i jego możliwościami inwestycyjnymi. Nawiązanie bezpośrednich kontaktów z lokalnymi firmami pozwoli na wymianę doświadczeń biznesowych, określenie zasad współpracy oraz jej rozpoczęcie.

Biorąc pod uwagę profil gospodarczy regionu oraz zakres zainteresowań firm ukraińskich, w programie misji zawarte są następujące grupy tematyczne:

  • rolnictwo oraz przetwórstwo rolne (uprawa zbóż, roślin przemysłowych, pasz, nasion; hodowla trzody chlewnej, bydła rogatego, ptactwa domowego; produkcja biopaliw; przetwórstwo mleka, owoców i warzyw)

  • energia odnawialna (nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii energooszczędnych). Zagospodarowanie odpadów

  • turystyka, agroturystyka

  • transport, logistyka

Szczegółowe informacje, w tym koszty udziału i formularz zgłoszeniowy, znajdą Państwo na stronie: http://www.een.org.pl/index.php/Targi/articles/misja_krym_izba.html


 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę