Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 10.09.2009- zaproszenie na spot. -współpraca ze Szwecją

 

Szanowni Państwo,

Na zaproszenie Pana Prezydenta Miasta Łomża w dniach 18-20 września br. przybędzie grupa delegatów z miasta Sodertalje w Szwecji. Wśród zaproszonych gości będzie m.in. Kjell Nilsson członek Zarządu szwedzkiej Izby Przemysłowo – Handlowej, jednocześnie właściciel firmy budowlanej, który zainteresowany jest nawiązaniem współpracy z firmami z sektora budowlanego (producentów drewnianych domków). Uzyskane informacje przez Kjella Nilssona zostaną przekazane szerszemu gronu przedsiębiorców szwedzkich

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o przygotowanie materiałów na spotkanie, które odbędzie się dnia 18.09.2009r. (piątek) w Urzędzie Miejskim w Łomży, o godz. 9.00.

Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą o potwierdzenie przybycia na spotkanie telefonicznie 086-216-33-55 bądź mailowo biuro@iph.lomza.pl , do dnia 10.09.2009r. do godz. 12.00.Z poważaniem

Kierownik obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę