Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Poseł spełniony...

Główne zdjęcie
Poseł Lech Antoni Kołakowski

„Niemożliwe stało się możliwe” i „spełnił się cel mojej kadencji w Sejmie” – m.in. tak poseł Lech Antoni Kołakowski, skomentował opublikowanie przed tygodniem projektu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie przebiegu dróg ekspresowych i autostrad, wskazującego przebieg Via Baltica „w wariancie łomżyńskim”. Przy okazji parlamentarzysta dziękował pracownikom firmy Scott Wilson, którzy przygotowali ekspertyzę, na podstawie której – choć dopiero po roku od jej przekazania - rząd przygotował nowelizację rozporządzenia. W ocenie posła z PiS jest to „dobry projekt” przygotowany przez rząd koalicji PO – PSL.

Jednocześnie poseł ubolewał nad przejętym w tym tygodniu stanowiskiem Sejmiku wojewódzkiego, w tej sprawie. Przypomnijmy samorządowcy wojewódzcy postulują aby nie rezygnować z budowy dotychczas wytyczonych głównych szlaków komunikacyjnych S-8 i S-19, a Via Baltica przez Łomżę traktować jako ich uzupełnienie.
Poseł podkreślał, że „Łomża nie może być uzupełnieniem w województwie podlaskim”.
- Chcemy być traktowani podmiotowo - mówił Kołakowski.
Poseł wyraził nadzieje, że rząd nie weźmie tego stanowiska pod pod uwagę bo jest ono „nieracjonalne”.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę