Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Czołówka pod Małym Płockiem

Główne zdjęcie
Kierowca tego fiata doprowadził do czołówki w okolicach wsi Zalesie (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki przed południem wydarzył się w okolicach miejscowości Zalesie na drodze nr 63 Kolno – Łomża. Jak informuje oficer prasowy policji w Kolnie fiat punto zderzył się czołowo z toyotą.

(fot. podlaska.policja.gov.pl)
(fot. podlaska.policja.gov.pl)

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący fiatem punto, 35-letni mieszkaniec Warszawy, jechał w kierunku Łomży. W pewnym momencie rozpoczął wyprzedzanie innych samochodów. Nie zachował przy tym należytej uwagi i ostrożności. Tuż przed małym wzniesieniem czołowo zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka toyotą, którą kierowała 37-letnią kobieta. Oboje doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę