Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 11.08.2009

 

I Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu RP w Szanghaju, w ramach realizacji programu gospodarczego związanego z udziałem Polski w Wystawie EXPO 2010 w Szanghaju, zapraszają firmy z branży spożywczej do udziału w misji gospodarczej do Chin, która odbędzie się w dniach 05 – 11 września 2009r. Misja ma na celu promocję w Chinach polskiej żywności, a także ułatwia nawiązanie nowych kontaktów z chińskimi przedsiębiorcami.

Szczegółowych informacji udziela p. Dorota Isajuk, tel. 085-740-86-83.

PARP przewidział dofinansowanie do wyjazdu w wysokości około 4 000 zł brutto na jednego przedstawiciela każdej firmy.

 

II Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego informuje o możliwości nawiązania współpracy z producentami cypryjskimi. Istniejące Cypryjskie Centrum Promocji Handlu przy Ambasadzie Cypru w Warszawie oferuje import cypryjskich produktów do Polski lub współpracę z cypryjskimi firmami usługowymi. Centrum organizuje wyjazdy na Cypr, podczas których zapewnione zostaną spotkania z partnerami cypryjskimi z danej branży, zwiedzanie przedsiębiorstw i szczegółowe zapoznanie się z cypryjską ofertą eksportową. Obecnie firmy cypryjskie poszukują partnerów zainteresowanych importem wina, tradycyjnego cypryjskiego sera, ziemniaków, cytrusów, ziół. Nawiążą współpracę z partnerami z branży tekstylnej, meblarskiej, kosmetycznej i farmaceutycznej.

Wyjazdy są w pełni finansowane przez Cypryjskie Centrum Promocji Handlu przy Ambasadzie Cypru oraz przez Ministerstwo Handlu.

Informacje udzielają p. Dorota Isajuk i Magdalena Maksimowicz, tel. 085-740-86-83.

 

III Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na seminarium:

Wsparcie rozwoju sektora mikro i małych przedsiębiorstw w regionie Polski Wschodniej

w ramach projektu „Wschód Biznesu 2”

Seminarium odbędzie się w dniu 26 sierpnia 2009 (środa) w Hotelu Pod Herbem w Białymstoku przy ul. Wiejskiej 49.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowany program szkoleniowo – doradczy, mający na celu wsparcie rozowju mikro i małej przedsiębiorczości w regionach Wschodniej Polski.

Program oraz formularz zgłoszenia w biurze Izby.

 

 

Zapraszamy!!!Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę