Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Było o krok od tragedii.

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Dwóch 17–latków trafiło do szpitala, bo ich brawurowa jazda motocyklem doprowadziła do zderzenie z traktorem. Do wypadku doszło w miejscowości Kolonia Szymany koło Grajewa.

Z policyjnych ustaleń wynika, że jadąc na prostym odcinku drogi nie zachował on należytej ostrożności. Podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia ze skręcającym w lewo ciągnikiem rolniczym, kierowanym przez 74–letniego mieszkaniec gminy Grajewo. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał motocyklista i jego 17–letni pasażer. Obaj zostali przewiezieni do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że motocyklista nie miał prawa jazdy i kierował niezarejestrowanym motocyklem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę