Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 16.07.2009

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A. w Suwałkach w ramach projektu z Poddziałania 2.2.1. „Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności" POKL otrzymała wsparcie na prowadzenie Punktu Konsultacyjnego w Łomży świadczącego bezpłatne usługi informacyjne dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Punkt Konsultacyjny świadczy bezpłatne usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom w zakresie:

  1. usług informacyjnych dotyczących podejmowania, wykonywania oraz rezygnacji z prowadzenia działalności gospodarczej;

  2. usług informacyjnych dotyczących możliwości uzyskania wsparcia na realizację projektów w latach 2007-2013 ze środków publicznych, w tym funduszy unijnych;

  3. udzielania informacji na temat możliwości i zasad uzyskiwania usług specjalistycznych m.in. usług o charakterze proinnowacyjnych, usług finansowych w zakresie udzielania pożyczek i poręczeń.

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A. w Suwałkach posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji wielu przedsięwzięć z zakresu rozwoju przedsiębiorczości, a zwłaszcza wspierania rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, rozwoju regionalnego, wykorzystania funduszy przedakcesyjnych oraz akcesyjnych.

Kontakt:

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A. w Suwałkach (www.ares.suwałki.pl)

Punkt Konsultacyjny w Łomży

ul. Szosa Zambrowska 1/27 pokój 218 (siedziba Starostwa Powiatowego)

18-400 Łomża

tel. 086-215- 69- 80


Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę