Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Ciesz się życiem - powitanie lata 2009.

Pod tym hasłem Kobiety ze Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w tym roku powitały sezon wypoczynkowy 2009 . 2 lipca zostałyśmy zaproszone do Starej Łomży, na grilla do naszej koleżanki Heli Wronowskiej. Bawiłyśmy się wspaniale. Dziękujemy Ci Helu za zaproszenie i przygotowanie imprezy.

Ale to nie jedyna atrakcja tego dnia. Na miejsce spotkania zawiózł nas syn naszej koleżanki Krysi – Pan Jerzy Lipiński, swoją gondolą. To była wielka przygoda. Większość z nas płynęła po raz pierwszy  pod prąd Narwi. Miałyśmy okazję zobaczyć przepiękną przyrodę ,urokliwe zakola rzeki, gniazdujące jaskółki brzegówki, plażę miejską z innej strony, podpatrzyć wędkarzy i …… odprężyć się, pomarzyć. A pilotował nas wszędobylski  Dyzio /piesek/.
Serdecznie dziękujemy  Krysi i Panu Jurkowi za ten wspaniały rejs.

Na wakacje koleżanki zaplanowały różne formy wypoczynku i rehabilitacji. Wszystkie  we własnym zakresie. Jedne pojadą do sanatoriów, na turnusy rehabilitacyjne, na wczasy, wycieczki,  pielgrzymki, do znajomych, do rodziny lub same będą gościły najbliższych, , dzieci , wnuki oraz  przyjaciół.
Staramy się co roku gdzieś pojechać, coś zobaczyć, zwiedzić. Najlepiej wiemy, że dla nas  czas płynie szybciej. Mamy w zwyczaju z naszych podróży przysyłać kartki, które potem zostaną umieszczone w kronice.

A to fotki z naszej imprezy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Helena Putkowska
pt, 03 lipca 2009 18:40
Data ostatniej edycji: śr, 23 września 2009 08:13:51

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę