Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Młoda kobieta zginęła na przydrożnym drzewie

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj przed wieczorem w okolicach Wysokiego Mazowieckiego. Prowadzone przez 21-letnia kobietę seicento zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Kobieta zginęła na miejscu.

Tuż przed godziną 17 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał informację o wypadku w rejonie miejscowości Mazury. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 21-letnia kobieta kierująca seinecnto w pewnym momencie, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, zjechała na lewą stronę drogi, wpadła do rowu, a następnie jej pojazd uderzył w drzewo. Niestety kobieta zginęła na miejscu. Policyjni ustalają przyczyny i szczegóły wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę