Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Czołówka z tirem

Ciężko ranny, nieprzytomny Łotysz nad ranem trafił do łomżyńskiego szpitala. Mężczyzna był kierowcą volkswagena golfa, który około godz. 8.00 w miejscowości Drogoszewo na krajowej 61, z niewyjaśnionych przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzy się z tirem.

Jak podają policjanci  32-letni Łotysz jechał droga krajową nr 61 od Ostrołęki w kierunku Łomży. W okolicach miejscowości Drogoszewo, z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tu doszło do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka tirem. W wyniku wypadku ciężarówka zjechał do rowu. Jej 50-letni kierowca nie odniósł obrażeń. Mniej szczęścia miał mężczyzna jadący volkswagenem. W ciężkim stanie nieprzytomny trafił do szpitala. Droga była zablokowana przez godzinę.
Policjanci z Łomży wyjaśniają okoliczności zdarzenia i ustalają jego przyczyny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę