Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 19.06.2009

Uprzejmie informujemy, iż dnia 22 czerwca 2009r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Sali narad Urzędu Miejskiego w Łomży odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego. W porządku obrad znalazły się m.in. następujące zagadnienia:

I Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Łomża (rejon ulic: Wojska Polskiego, Poznańskiej i projektowanej ulicy stanowiącej przedłużenie ulicy Meblowej).

II Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Łomża (rejon ulic: Kard. S. Wyszyńskiego, gen. W. Sikorskiego i Zawadzkiej).

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

Edyta Gawrych
pt, 19 czerwca 2009 14:01
Data ostatniej edycji: pt, 19 czerwca 2009 14:03:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę