Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Zginął w płomieniach

Tragiczny pożar w Łomży. W płonącym budynku przy ulicy Nowogrodzkiej strażacy odnaleźli ciało starszego mężczyzny. To najprawdopodobniej właściciel posesji. Na miejscu trwa akcja ratownicza.

Płomienie ognia obejmujące budynki gospodarcze (stodoła murowana kryta eternitem i stojący obok budynek gospodarczy) na jednej z posesji przy ulicy Nowogrodzkiej – tuż przy skrzyżowaniu z ul. Glogera (vis a vis Parku Jakuba Wagi) -  zauważono około godz. 13.15. Natychmiast do akcji skierowano kilka jednostek straży pożarnej. Ratownicy, którzy dotarli na miejsce wewnątrz płonącej stodoły znaleźli ciało starszego mężczyzny. Najprawdopodobniej to właściciel posesji.

Na miejscu trwa jeszcze akcja gaśnicza. Strażakom udało się zabezpieczyć i uratować sąsiednie budynki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę