Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wszedł na sztuczną skałkę, ściągnąć mieli go strażacy

Do nietypowej interwencji zostali wezwani wczoraj wieczorem łomżyńscy strażacy. Młody chłopak wspiął się na sam szczyt kilkumetrowej ścianki wspinaczkowej, ustawionej niedawno w starej strzelnicy na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Łomży, po czym nie był w stanie samodzielnie zejść... Na pomoc wezwano wyposażonych w specjalistyczny sprzęt... i zaprawionych w m.in. zdejmowaniu kotów z drzew strażaków. I prawie udało im się uratować nieszczęśnika.

Jak relacjonuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży, gdy wóz strażacki na sygnale zbliżał się do starej strzelnicy adrenalina nie pozwoliła chłopakowi dłużej siedzieć na skałce. Zeskoczył z niej, po czym cały i zdrowy uciekł nim dotarli do niego ratownicy...
Dodajmy tylko że całe zdarzenie rozegrało się około godziny 19.00

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę