Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżyński Laur Gospodarczy - dokumenty do 30.06.2009!

Szanowni Przedsiębiorcy!

Specjalnie dla Was został przedłużony termin składania dokumentów w konkursie„Łomżyński Laur Gospodarczy” organizowanego wspólnie przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową oraz Urzęd Miejski w Łomży.

Uwaga! Ostateczny termin składania wypełnionego formularza wraz z załącznikami mija 30.06.2009 roku.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzących swoją działalność na terenie miasta Łomża i powiatu łomżyńskiego. Konkurs wyłoni zwycięzców w czterech kategoriach: INICJATYWA ROKU, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA, MAŁY PRZEDSIĘBIORCA i MIKRO PRZEDSIĘBIORCA.

Tytuł „Łomżyński Laur Gospodarczy” przyznaje Kapituła Konkursu, na podstawie dokonanej oceny przez Ekspertów.

Drodzy Przedsiębiorcy, pozwólcie się dostrzec, wyróżnić, wypromować oraz docenić Wasze szczególne osiągnięcia. Niech będą one wzorem do naśladowania i zachętą dla innych. Mamy nadzieję, że w przyszłości przyznawane wyróżnienia staną się znane i cenione oraz postrzegane jako oznaka prawdziwego sukcesu gospodarczego, zarówno w kręgach decydentów, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Nie pozwólcie, aby taka okazja Was ominęła. Najlepsi zostaną nagrodzeni, otrzymają tytuł i wyróżnienie oraz będą mogli uczestniczyć na preferencyjnych warunkach w wybranej imprezie targowej organizowanej przez Urząd Miasta Łomża oraz Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową.

Uczestnictwo w konkursie to swojego rodzaju nobilitacja Państwa jako firmy prężnie rozwijającej się, dlatego jeszcze raz zachęcamy do uczestnictwa.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

Edyta Gawrych
wt, 09 czerwca 2009 11:18
Data ostatniej edycji: wt, 09 czerwca 2009 11:20:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę