Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Silny jak TURowski

Główne zdjęcie
Zbigniew Turowski, zawodnik siłowni kulturystycznej „ZIBI”, na najwyższym podium mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym.

Zbigniew Turowski, zawodnik siłowni kulturystycznej „ZIBI”, został mistrzem Europy w Trójboju Siłowym. Podczas odbywających w się niemieckiej miejscowości Herzberg Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym, łomżanin zajął pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 100 kg z wynikiem 752,5 kg w grupie Masters.

Oto poszczególne wyniki łomżanina:

  • przysiad: 300 kg
  • wyciskanie sztangi leżąc: 180 kg
  • martwy ciąg: 272,5 kg


Podczas mistrzostw Zbigniew Turowski pobił dwa rekordy Europy, które należały do Niemca Georga Seisenberger'a - przysiad: 297,5 kg, i cały trójbój: 751 kg.

Dzięki rewelacyjnemu występowi w Niemczech Turowski został powołany do kadry na Mistrzostwa Świata, które odbędą się we Francji 27 września 2009 r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę