Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Dziękujemy SPONSOROM

Stowarzyszenie Kobiet z problemem Onkologicznym w Łomży, serdecznie dziękuje Sponsorom XII Czerwcowych Dni walki z Rakiem. A oto ONI: Urząd Miejski w Łomży, Wada i Tadeusz Wałkuscy, MDK – DŚT w Łomży, Bank Spółdzielczy w Piątnicy, Przedsiębiorstwo zaopatrzenia Aptek Multi Pharme, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Perspektywa” w Łomży, PREFBET Śniadowo, Kwiaciarnia „Ogrodnik”, Kwiaciarnia „Irys”, Drukarnia Kamil Borkowski, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Stanwes – Anna Just, Piekarnia „Okruszek”, Sklep Medic - A.J. Chojnowscy, Hotele „Zbyszko”, PKO BP oddz.Łomża, Gabinet Kosmetologii i Promocji Zdrowia - G.Misiuta, Oriflame, Amoena, DZIĘKUJEMY. Dzięki WAM możemy planować i prowadzić naszą działalność statutową. Bądźcie z mami zawsze.

Helena Putkowska
cz, 04 czerwca 2009 14:29
Data ostatniej edycji: śr, 11 listopada 2009 09:48:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę