Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 19.05.2009 - Obwód Rostowski

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego informuje, iż władze Obwodu Rostowskiego wyraziły swoje zainteresowanie nawiązaniem współpracy dwustronnej z wybranym województwem polskim. Do potencjalnych kierunków tej współpracy należą m.in. dostawy maszyn rolniczych, technologii i urządzeń dla przetwórstwa rolno – spożywczego, maszyn budowlanych i drogowych oraz technologii maszyn i urządzeń dla ochrony środowiska.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktowania się z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie, z I Radcą – Kierownikiem WPHI panem Markiem Zielińskim (tel. 7-49-52-31-16-10, e-mail: moscow@trade.gov.pl ).

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę