Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 28.05.2009

W dniu wczorajszym, tj. 27.05.2009r. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Miasta Łomża, na którym w porządku obrad znalazły się dwa punkty dotyczące naszych wniosków:

  1. rozwoju usług gastronomicznych;

  2. zmiany warunków przyznawania koncesji na bardziej przyjazne dla przedsiębiorócw.

Niestey złożone w imieniu mieszkańców i przedsiębiorców Starego Miasta postulaty nie zostały poparte przez Pana Prezydenta. W wyniku burzliwej dyskusji Radnych nie zostały podjęte też żadne konkretne działania, a wnioski zostały ponownie skierowane do rozpatrzenia przez komisje: Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego, Gospodarki Komunalnej oraz Rodziny, Opieki Społecznej i Zdrowia.

O kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco.

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę