Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Samochód z motorem na skrzyżowaniu...

Kilkanaście minut przed godziną 11 doszło do wypadku na skrzyżowaniu z ulic Alei Legionów i Alei Piłsudskiego. Motor zderzył się samochodem osobowy. Zazwyczaj w tego typu wypadkach obrażeń doznaje kierowca motoru. Tak było i tym razem. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i karetką pogotowia został przewieziony do łomżyńskiego szpitala.

Jak ustalili policjanci sprawcą wypadku był 73-letni kierowca nissana primery. Skręcając z Legionów w Piłsudskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi. Doszło do zderzenia pojazdów, w skutek czego ucierpiał 52-letni motocyklista. Jak podaje policja doznał otwartego złamania ręki i ogólnych obrażeń ciała.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę