Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Uważaj na rowerzystów – apelują policjanci

Do wypadków z udziałem rowerzystów doszło wczoraj w województwie podlaskim. 46-letni rowerzysta zginął po potrąceniu przez 18-letniego kierowcę mercedesa. W innym wypadku motocyklista potrącił pięciolatkę, która prowadziła rowerek drogą gruntową. Mężczyzna zamiast pomóc dziewczynce uciekł z miejsca wypadku.

Do wypadku z udziałem pięciolatki doszło około godziny 18.30 w małej wsi Romanówka. Jak  wyjaśnia podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku dziewczynka, będąca bez opieki dorosłych, przeprowadzała rowerek na drugą stronę drogi gruntowej. Wówczas została potrącona przez motocykl suzuki. W wyniku uderzenia doznała urazu nogi. Niestety kierowca nie zatrzymał się by udzielić jej pomocy tylko oddalił się z miejsca wypadku. Jego personalia ustalili policjanci. To 30-latek. Dziewczynka została przewieziona do szpitala.      

Tragiczny finał miał natomiast wypadek, jaki około 22. wydarzył się w okolicach Nowinki. Tu 18-letni kierowca mercedesa, wyprzedzając inny samochód, potrącił 46-latka jadącego rowerem. Mężczyzna zmarł nim na miejsce dojechała karetka pogotowia. Kierowca mercedesa był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę