Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Kierowco patrz w lusterka... Motocykliści są wszędzie

W zderzeniu motoru z samochodem wynik jest przesądzony. Kierowca jednośladu, w najlepszym wypadku trafia do szpitala i to mimo że za zwyczaj to nie on jest sprawcą wypadku. Tak było wczoraj wieczorem w Woli Zambrowskiej. 44-letni motorowerzysta zderzył się z setem toledo, bo kierująca nim 33-letnia kobieta zajechała mu drogę.

Do wypadku doszło po godzinie 20.00. Jak relacjonuje Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku jadąca seatem kobieta włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Doszło do zderzenia obu pojazdów, a w efekcie tego kierujący motorowerem  mężczyzna ze złamaną lewą nogą trafił do szpitala w Zambrowie.

Z dostępnych w sieci danych wynika, że w 70% wypadków z udziałem motocykla i samochodu, winę za jego spowodowanie ponosi kierowca samochodu. Prawdopodobieństwo, że w takim wypadku zginie motocyklista, a nie kierowca, jest aż 40-krotnie większe.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę