Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Spotkanie Wielkanocne 2009r

Chociaż już po Wielkanocy ale w naszym Stowarzyszeniu jeszcze przedłużenie Świąt. 20 kwietnia 2009r zorganizowałyśmy tradycyjne spotkanie wielkanocne. Zaszczycili nas swoją obecnością: nasz opiekun duchowy ks. Andrzej Godlewski, zawsze niezawodny ks. Tomasz Chludziński oraz nasze kochane przyjaciółki Wandzia Wałkuska , Krysia Borkowska i Tereska Witkowska. Obecne - większość naszych koleżanek. Tradycyjnie uczestniczyłyśmy we Mszy Świętej w intencji chorych na nowotwory i zmarłych koleżanek. Słowo Boże skierował do nas ks.Tomasz. Po modlitwie, życzyliśmy sobie i naszym rodzinom, pełnego wykorzystania darów Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech zmartwychwstały Pan błogosławi nam wszystkim. A oto kilka fotek ze spotkania.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Helena Putkowska
wt, 21 kwietnia 2009 11:41
Data ostatniej edycji: cz, 07 maja 2009 11:30:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę