Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Złodziej z obory

Policjanci z posterunku w Piątnicy zatrzymali 34-letniego mężczyznę. Przyznał się do kradzieży elementów dojarni z obory w jednej z wsi koło Łomży. Okazuje się, że tego typu kradzieże są prawdziwą plagą regionu. W nocy z środy na czwartek złodzieje ukradli elementy dojarek z dwóch obór w Wiźnie. Tu straty przekroczyły 8 tys zł.

Złodziej, którego zatrzymali policjanci z Piątnicy, kradzieży dokonał w lutym. Mężczyzna włamał się do obory w Marianowie, po czym zdemontował i zabrał elementy dojarki. Właściciel straty oszacował na 3800 złotych. Złodziej został zatrzymany przed świętami wielkanocnymi. Jak podkreśla podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, 34-latek przyznał się do kradzieży. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Okazuje się, że tego typu kradzieże są prawdziwą plagą regionu. Tuż przed świętami Wielkiej Nocy – nocą z środy na czwartek -  złodzieje okradli dwie obory w Wiźnie. Z jednej z nich zabrali aparat udojowy. Poszkodowany rolnik straty wycenił na  7 tys zł. Tej samej nocy z innej obory w Wiźnie ukradziono elementy dojarni warte ok. 1,2 tys zł. Policjanci poszukują sprawców tych kradzieży.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę