Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Sprawa tzw. grupy Generała - świadek oskarża prokuratora i policjantów

Zeznający dziś w sprawie tzw. grupy Generała Andrzej S. oskarżył w swoich zeznaniach kilku policjantów i prokuratora. Andrzej S. jest jednym z głównych świadków, na których zeznaniach oparł się prokurator sporządzając akt oskarżenia. Według jego zeznań Sławomir W. czyli Generał nie orientował się właściwie w niczym, a prawdziwym szefem podziemnego światka Łomży był Marek T. pseudonim Trzewik. To on miał rozległe kontakty i znajomości oraz dysponował dużymi pieniędzmi.

Jako przykłady możliwości Marka T. świadek podawał fakt jego zażyłej znajomości z prokuratorem Jackiem Ch. i fakt, że uzyskał on zezwolenie władz Łomży na wybudowanie w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach miasta punktów lotto z automatami do gry.

Sprawa toczy się przed łomżyńskich sądem od kilku tygodni. Dotyczy siedemnastu mężczyzn oskarżonych o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, która zajmowała się m.in. handlem narkotykami, alkoholem i stręczycielstwem.

Za tydzień sąd zamierza wezwać na świadka w tej sprawie m.in. Sławomira W. czyli samego Generała.(kjs)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę