Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

„Sąsiedzi” wycieli mu las

Nietypową kradzież zgłosił łomżyńskim policjantom jeden z mieszkańców Podgórza. Złodzieje ukradli mu 50 drzew z lasu. Ciekawostką jest to, że właściciel lasu wyrębu nie prowadził, a więc złodzieje nim drzewa zabrali musieli je najpierw ściąć. Straty wyceniono na 20 tys zł. Poszkodowany po śladach sam odnalazł tych którzy go okradli. Okazało się, że to także mieszkańcy Podgórza.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że złodzieje drzewa w lesie ścinali przez dwa tygodnie. Do wycinki wybierali zdrowe brzozy. Ścięte drzewa wywozili na jedną z posesji w Podgórzu. I właśnie po tych śladach w sobotę złodziei odnalazł właściciel lasu, który o zaskakującym odkryciu powiadomił policję.
Jak informuje podkomisarz Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, w związku z kradzieżą zatrzymano trzy osoby. Jednemu z nich przedstawiono zarzut dotyczący pośredniczenia w handlu kradzionym drewnem, dwóm pozostałym zarzuty w związku z wyrębem i kradzieżą drzew.  Grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę