Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Srebro dla Przyjaciół Harcerstwa

Urzędy gmin Łomża i Piątnica zostały uhonorowane Srebrnymi Odznakami Przyjaciół Harcerstwa. W ten sposób harcerze podziękowali samorządowcom za ich wsparcie organizowanych od lat Zlotów Druha Szarego (ks. prałata dr hm. Kazimierza Lutosławskiego HR), a także za troskę o sprawy wychowania dzieci i młodzieży oraz za wieloletnią pomoc okazywaną Harcerstwu Łomżyńskiemu w jego pracy wychowawczej.

Rozkazy o nadaniu odznaczeń Urzędowi Gminy Łomża i Urzędowi Gminy Piątnica Naczelnik ZHP – hm. Małgorzata Sinica podpisała jeszcze w ubiegłym miesiącu. ( rozkaz L.3 z 22 lutego 2009). Z wnioskiem o uhonorowanie samorządów wystąpili organizatorzy Zlotów Druha Szarego. W piątek podczas Sesji Rady Gminy Łomża w imieniu Naczelnika ZHP – instruktor Głównej Kwatery ZHP hm. HF Karwowski wręczył wójtowi gminy Jackowi A. Nowakowskiemu jedną z tych odznak. Wójt gminy Piątnica Edward Łada otrzyma ją w najbliższym czasie…


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę