Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wymiana koła kosztowała go 3 tys zł...

Wyjątkowego pecha miał w ostatni piątek (choć to nie był 13) jeden z mieszkańców Łomży. Nie dość że „złapał gumę” to na dodatek jeszcze go okradziono... Jak informuje łomżyńska policja pechowy łomżanin, gdy wymieniał koło stracił saszetkę z 3 tys. zł i dokumentami.

A wszystko zaczęło się mniej więcej tak... Mieszkaniec Łomży jadąc w piątkowy wieczór swoim fordem złapał gumę. Aby zmienić koło zatrzymał się na parkingu przy ul. Sikorskiego. Gdy mężczyzna był zajęty zdejmowaniem starego i zakładaniem nowego koła, ktoś wykorzystując jego nieuwagę z niezamkniętego samochodu zabrał saszetkę w której poza dokumentami była także gotówka - 3 tys. złotych.
Policja szuka teraz sprawcy kradzieży i apeluje do innych kierowców żeby nie zostawiali w widocznym miejscu przedmiotów, które mogłyby skusić złodzieja, i zawsze zamykali wszystkie drzwi i okna w swoich samochodach... Policjanci dodają, że w ostatnim czasie odnotowano szereg kradzieży rzeczy pozostawionych w samochodach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę