Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Moto Zima w Łomży

30 załóg z całej Polski wystartowało w łomżyńskiej Moto Zimie. To pierwsza runda okręgu białostockiego w imprezach samochodowych, zorganizowana przez Automobilklub Łomżyński. Kierowcy rywalizowali ze sobą podczas 9 prób sprawnościowych. Konkurencje utrudniały warunki atmosferyczne. Place, na których odbywały się próby były pokryte grubą warstwą śniegu.

W Moto Zimie mógł wystartować każdy kierowca z ważnym prawem jazdy i sprawnym technicznie samochodem. W klasyfikacji generalnej wygrała załoga z Białegostoku, Robert Kwaśniak z pilotem Adamem Resztą. Swoim BMW 318 pokonali kierowców w znacznie mocniejszych, czteronapędowych Subaru i Lancerach EVO. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Michalski jadący Lancią Deltą HF Integrale. Jest to kierowca z teamu Hotel Baranowski FLRT, nad którym patronat medialny ma Polskie Radio Białystok. Gościem specjalnym Moto Zimy był Marcin Abramowski, kierowca, który ściga się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Wystartował specjalnie przygotowanym do rajdów samochodem Mitsubishi Lancerem EVO. (ms)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę