Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 11.02.2009

    W dniu wczorajszym, tj. 10 lutego br. na prośbę kuratora ŁKS Wincentego Wybranowskiego odbyło się spotkanie z Radą Izby. Podczas spotkania została przedstawiona obecna sytuacja klubu oraz przyszłe działania kuratora. Mecenas Wybranowski poinformował, że w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie z Prezydentem Miasta Łomża oraz głównym sponsorem klubu, w celu omówienia dalszej współpracy na rok 2009. O wynikach tych rozmów zostaniemy poinformowani.

    Podczas posiedzenia Prezes Maciej Zajkowski przypomniał, że łomżyńscy przedsiębiorcy nigdy nie odwrócili się od ŁKS-u i sportu. Wielu wspierało i wspiera sport, jak też inne dziedziny życia (kultura, edukacja, pomoc społeczna). Jako sympatycy i kibice klubu z niecierpliwością czekamy na pomyślne zakończenie rozmów. Liczymy, że misja Pana Kuratora zakończy się skompletowaniem drużyny, startem w rozgrywkach, wyłonieniem nowego zarządu, jak również wypracowaniu nowego modelu organizacyjnego klubu.

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę