Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 27.01.2009

I Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej działając w imieniu środowisk gospodarczych zaprasza wszystkich, dla których Łomżyńska Starówka jest miejscem prowadzenia działalności gospodarczej na spotkanie pod hasłem:

Obudźmy Łomżyńską Starówkę – rozmowa o przyszłości starego miasta”

Nasze zaproszenie kierujemy do właścicieli lokali handlowo-usługowych, podmiotów gospodarczych, przedstawicieli firm oraz wszystkich tych, dla których Łomżyńska Starówka jest miejscem prowadzenia działalności gospodarczej lub przyszłym miejscem prowadzenia działalności. Zapraszamy całe środowisko gospodarcze i społeczne tej części miasta, do rozmowy o przyszłości, do rozmowy o szansach i zagrożeniach, o tym wszystkim, co możemy zrobić dla rozwoju naszych firm, dla rozwoju miasta.

Do rozmowy zaprosimy także gości, którzy pomogą nam w sprecyzowaniu naszych pomysłów i postulatów skierowanych do samorządu miasta Łomży. Dzisiaj ta część miasta wydaje się być opustoszała, ale jaka będzie Łomżyńska Starówka w przyszłości, to zależy od naszego silnego głosu oraz warunków jaki stwarza samorząd lokalny miasta.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Gromada ul. Rzadowa 1 w Łomży dnia 05 lutego 2009 (czwartek) o godz. 18.15 . Więcej informacji na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 086-216-33-55 lub tel. kom 698-666-600.


II Miło nam poinformować, iż członek Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego „PEPEES” S.A. zdobył tytuł „Jakość Roku 2008”, którego organizatorami są redakcja Biznes Raportu w „Gazecie Prawnej” oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.


Więcej porcji informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie www.iph.lomza.pl


Zapraszamy!

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
wt, 27 stycznia 2009 10:13
Data ostatniej edycji: śr, 04 lutego 2009 10:16:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę