Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Miłośnik komputerów

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 24-latkowi z Łomży. Z jednego z mieszkań skradł on laptopa. Policjanci zdołali ustalić sprawcę, mimo że właścicielka mieszkania i laptopa dopiero po kilku dniach zorientowała się, że została okradziona.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do kradzieży. Jak informują policjanci skruszony chce dobrowolnie poddać się karze. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Wartość skradzionego laptopa oszacowano na 1500 zł.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę