Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Pijana(?) matka wiozła dwoje dzieci. Do tragedii było bardzo blisko

Główne zdjęcie
Ford fiesta, którym kierowała (pijana?) matka wioząc dwójkę dzieci

Prawie 2 promile alkoholu alkoholu wykazało badanie trzeźwości 40-letniej kobiety, która nocą z poniedziałku na wtorek spowodowała kolizję drogową w okolicach Wysokiego Mazowieckiego. Ford fiesta, którym kierowała wpadł w poślizg i wylądował w rowie na dachu. Kierująca wraz z dwójką dzieci zdołała wydostać się z auta i pieszo pobiegła do domu. Tam odnaleźli ją policjanci. W godzinę po wypadku była pijana...

Do kolizji doszło na  trasie Wysokie Mazowieckie  - Gołasze Puszcza. Około godziny 1:00kobieta kierująca fordem fiestą straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i wylądowała w rowie. Samochód przewrócił się na dach. Razem z nią w aucie jechało dwoje jej dzieci. Po wydostaniu się z pojazdu pobiegła do domu, nie wzywając policji. Mundurowi dowiedzieli się jednak o zdarzeniu i odnaleźli ją w mieszkaniu. Badanie trzeźwości przeprowadzone godzinę po zdarzeniu wykazało prawie 2 promile alkoholu. Kobieta twierdziła, że wypiła 3 kieliszki wódki po całym zdarzeniu bo chciała się uspokoić. Aby rozwiać wątpliwości co do jej stanu trzeźwości w chwili kolizji, pobrano od niej krew do badań na zawartość alkoholu. Specjalistyczne badania krwi wykażą, ile było alkoholu w organizmie w czasie jazdy. Policjanci podkreślają, że organizm spala określoną ilość alkoholu w ciągu godziny. Na tej podstawie, znając wyniki badań krwi, biegli są w stanie ustalić stężenie alkoholu we krwi o konkretnej godzinie, a rozbieżności nie powinny przekraczać 10 proc.
Policjanci dodają też., że w samochodzie którym jechała kobieta z dziećmi porozrzucane były butelki po wódce.

źródło – oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę