Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 13.01.2009-sprzedaż napojów alkoholowych

Informacja dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Łomży przypomina o obowiązku złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku 2008 - do dnia 31 stycznia 2009r. oraz uzyskania zaświadczenia potwierdzającego dokonanie opłaty za korzystanie z zezwoleń w danym roku kalendarzowym w terminach do dnia: 1 lutego, 1 czerwca, 1 października każdego roku kalendarzowego objętego zezwoleniem – art. 18 ust. 7 pkt 4 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Roczna wartość sprzedaży napojów alkoholowych stanowi podstawę obliczenia wysokości opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w roku 2009.
Opłata za korzystanie z zezwoleń wnoszona jest na rachunek gminy w trzech równych ratach w terminach do
31 stycznia, 31 maja, 30 września danego roku kalendarzowego.
Druki oświadczeń oraz wniosku o wydanie zaświadczenia dostępne są na stanowisku ds. Obsługi Klienta, w Wydziale Spraw Obywatelskich pok. nr 121 oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Łomży
(na dole tej wiadomości).
Informujemy, że uchwałą nr
258/XXXVIII/08 Rady Miejskiej Łomży z dnia 17 grudnia 2008 roku zał. Nr 2 - wprowadzone zostały zasady obowiązujące przy wydawaniu zezwoleń na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych. Treść tych zasad została wywieszona na tablicy ogłoszeń przy pok. Nr 121 oraz dostępna jest na stronie internetowej w BIP Urzędu Miasta Łomży.

Nr konta bankowego , na które należy dokonywać wpłat z tytułu korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2009 roku:
Bank BPH 87 1060 0076 0000 3310 0016 7739


źródło: www.lomza.pl

 

Edyta Gawrych
wt, 13 stycznia 2009 09:38
Data ostatniej edycji: wt, 20 stycznia 2009 09:39:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę