Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pobił na śmierć w Łomży, wpadł pod Warszawą

Wczoraj późnym wieczorem specjalna grupa policjantów z Białegostoku wspólnie z funkcjonariuszami z Warszawy zatrzymała poszukiwanego listem gończym Huberta Ż. 32-latka z Grajewa. Jest on podejrzany o spowodowanie ciężkich obrażeń ciała dwóch mężczyzn, w następstwie czego jeden z pokrzywdzonych zmarł. Do tych zdarzeń doszło w październiku ubiegłego roku w Łomży.

Przypomnijmy nocą z 30 na 31 października w jednym z mieszkań przy ulicy Krótkiej w Łomży policja odnalazła zwłoki 41-letniego Jana R. Z ustaleń  śledczych wynikało, że mężczyzna przed śmiercią, w odstępstwie kilku dniu, był kilka razy pobity przez Huberta Ż. i 18-letnią Anna Ż. Dziewczyna, decyzją sądy jeszcze w listopadzie 2008 roku trafiła do tymczasowego aresztu na trzy miesiące, a mężczyzna  był poszukiwany listem gończym.

Do wczoraj udawało mu się uniknąć wpadki. Żmudna praca kryminalnych z KWP przyniosła rezultaty. Policjanci ustalili, jego miejsce pobytu. Trop wiódł do jednej ze stadnin koni w okolicach Warszawy. Właśnie tam uderzyli wczoraj białostoccy funkcjonariusze wsparci przez specjalną grypę warszawskich policjantów. Około 19:00 wkroczyli do stadniny, gdzie poszukiwany właśnie wyczesywał konia. Był kompletnie zaskoczony i nie stawiał oporu. Został przewieziony do najbliższego aresztu i stąd dalej trafi przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę