Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Brał zaliczki, teraz posiedzi...

Poszukiwanego przez 45 prokuratur w całym kraju, w tym także przez łomżyńskich śledczych, 26-letniego Piotr C. zatrzymała straż graniczna na lotniczym przejściu granicznym w podkrakowskich Balicach. Mężczyzna jest podejrzany o seryjne oszustwa. Zamieszczał w gazetach ogłoszenia, w których obiecywał sprowadzenie z zagranicy samochodów, a następnie pobierał zaliczki.

Mieszkaniec województwa małopolskiego poszukiwany był od 2006 r. m.in. ośmioma zarządzeniami o zatrzymaniu i doprowadzeniu do kilkunastu prokuratur w Polsce, dwunastoma nakazami doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego lub zakładu karnego i Europejskim Nakazem Aresztowania. Wpadł w ręce wymiaru sprawiedliwości gdy przyleciał do kraju z Liverpoolu.

Piotra C. poszukiwało łącznie 45 prokuratur. W tej grupie były także prokuratura z Łomży, Wyszkowa, Olsztyna i Białymstoku. Mężczyźnie, za przypisywane mu oszustwa, grozi do 8 lat więzienia.
 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę