Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Kierowco uważaj na pieszych!

Człowiek z zderzeniu z szybko jadącym samochodem nie ma szans... nawet gdy jest na przejściu dla pieszych. Niestety do potrąceń pieszych w okresie przedświątecznym dochodzi bardzo często. Tylko wczoraj w Łomży i najbliższej okolicy doszło do dwóch takich wypadków. W efekcie jednego z nich pieszy zmarł, w drugim wypadku przeżył, ale ma złamany kręgosłup.

Jak relacjonuje Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku do jednego z kilku na terenie województwa podlaskiego wczorajszych wypadków z udziałem pieszego doszło na Alei Legionów w Łomży. Około godziny 13.00 kierowca seata toledo potrącił przechodzącego po przejściu dla pieszych 50 letniego mężczyznę. Skutek tego zderzenia człowieka z samochodem, to złamany kręgosłup.

Do kolejnego potrącenia pieszego doszło około godziny 19.00 w okolicach Kupisk na drodze wojewódzkiej nr 645. Tu 50-letni mężczyzna, prawdopodobnie wtargnął na jezdnie zza innego pojazdu, wprost pod koła nadjeżdżającego mitsubishi. Niestety tym razem obrażenia jakie odniósł pieszy były śmiertelne. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala w Łomży.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę! W ciągu minionej doby w karaju w 178 wypadkach zginęło 27 osób a 211 odniosło rany.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę