Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 22.12.2008-Wigilijny prezent dla potrzebujących

Uprzejmie informujemy, iż, jak co roku, podczas uroczystego Wieczoru Wigilijnego Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej – 19.12.2008r. - odbyła się zbiórka pieniążków na szczytny cel. Tradycją jest również, że każdego roku obdarowywane są inne stowarzyszenia, instytucje, organizacje. W tym roku dary serca zostały przekazane dla Społeczno – Oświatowego Stowarzyszenia Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym “EDUKATOR” w Łomży, na zakup sprzętu do terapii dla dzieci niewidomych i niedowidzących. Czek z rąk Prezesa Macieja Zajkowskiego w wysokości 3 000 złotych został wręczony Pani Izabeli Klimczak Dyrektor Przedszkola “Mały Artysta” w Łomży.

Na relację z naszej Wigilii zapraszamy na naszą stronę www.iph.lomza.pl


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę