Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Stłuczka razy cztery

Główne zdjęcie
4 x stłuczka przy dworcu

Cztery samochody zderzyły się około godziny 8.00 na Alei Legionów w Łomży. Zaczęło się niewinnie. Na wysokości dworca PKS jadący w kierunku Mc Donald's opel astra uderzył w tył forda fokusa. Później było już jak w dominie – fokus uderzył w opla corsę, a corsa w fiata seicento. Na szczęście jadącym w samochodach nic się nie stało.

Do innego nietypowego wypadku doszło wieczorem w Piątnicy. Kierowca mercedesa jadąc ulicą Stawiskowską w pewnym momencie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożny słup oświetleniowy. Szkody – uszkodzony przód samochodu i słup energetyczny - wstępnie oszacowano na 5 – 6 tys zł. Kierowca mercedesa z całego zdarzenia wyszedł bez szwanku.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę