Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 04.12.2008-zaproszenie na seminarium

Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości z siedzibą w Białymstoku, serdecznie zaprasza na organizowane seminarium na temat:

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu nowa jakość zarządzania”

którego celem jest popularyzacja koncepcji Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (Corporate Social Responsibility – CSR) oraz tworzenie lokalnych sieci współpracy na rzecz tej idei.

Seminarium zaplanowane jest na 09.12.2008r. (wtorek) w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku. Początek godz. 10:00. Udział bezpłatny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami seminarium zamieszczonych w załącznikach informacji. (pismo przewodnie, program oraz formularz zgłoszeniowy)


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
cz, 04 grudnia 2008 10:02
Data ostatniej edycji: śr, 10 grudnia 2008 10:06:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę