Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Zakaz wychodzenia na balkon mają mieszkańcy jednego z łomżyńskich bloków

Zakaz wychodzenia na balkony wydał mieszkańcom bloku przy ul.Dmowskiego 6 w Łomży administrator budynku. Powodem takiej decyzji Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej było oberwanie podłogi jednego z balkonów w tym budynku. Nie spowodowało to na szczęście żadnych szkód, bowiem płyta zatrzymała się na balkonie poniżej ani na jednym, ani na drugim nie było w tym czasie ludzi. Zerwany element przekazano do ekspertyzy, jednak do czasu wyjaśnienia tego zdarzenia lokatorom innych mieszkań w tym bloku zabroniono wychodzenia na balkony.


Zakaz dotyczy tylko jednego budynku, chcociaż kompleks mieszkalny przy ul.Dmowskiego składa się z czterech równie wiekowych, bo niemal czterdziestoletnich bloków.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę