Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Uwaga na kradzieże podczas wypoczynku.

Odwiedzający plażę miejską w Łomży powinni baczniej pilnować swoich rzeczy. Już dziesięć przypadków kradzieży odnotowali policjanci. Najczęściej giną telefony komórkowe, portfele, torby i plecaki, a w jednym przypadku zginęły również spodnie. Ofiarami złodziei pada najczęściej korzystająca z plaży młodzież w wieku 15- 16 lat. Komisarz Krzysztof Leończak z Komendy Miejskiej Policji w Łomży stwierdził, że ludzie demonstracyjnie używając cennych rzeczy, nie zamykając toreb i pozostawiając je bez opieki sami prowokują złodziei.

Komisarz twierdzi, że policjantom, strażnikom miejskim i ratownikom trudno jest upilnować tłumnie przybywających nad rzekę łomżan, ale i tak w porównaniu z ubiegłymi latami ilość kradzieży zdecydowanie spadła. Policja apeluje do mieszkańców, aby nie zabierali na plażę bez potrzeby nic cennego, zwracali większą uwagę na swoje rzeczy i nie pozostawiali ich bez opieki.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę