Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Kierownik w ARiMR już jest

Po chwilowym zamieszaniu, związanym z nieoczekiwanym odwołaniem dyrektora Podlaskiego Regionalnego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży, dokończono konkurs na obsadzenia wolnego fotela kierownika powiatowego biura Agencji w Łomży. Od czwartku stanowisko to obejmuje Andrzej Czechowski ze Starej Łomży.

Przypomnijmy na początku września z funkcji kierownika powiatowego biura ARiMR w Łomży został zwolniony Wiesław Grzymała przewodniczący łomżyńskiej Rady Miasta. Jak sam mówi był ostatnim kierownikiem w tej instytucji związanym z Prawem i Sprawiedliwością. Grzymała podkreśla, że został zwolniony bezprawnie, bo Rada Miasta nie wyraziła na to zgody... i przed sądem domaga się przywrócenia do pracy.
Tymczasem Agencji na jego fotel już znalazła następcę. W środę Jerzy Leszczyński pełniący obowiązki dyrektora POR ARiMR podpisał dokumenty powołujące na kierownika powiatowego biura ARiMR w Łomży Andrzeja Czechowskiego. W końcówce rywalizacji pokonał on m.in. radną Łomży i działaczkę PO Alicję Gołaszewską.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę