Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Handlowali amunicją!?

Nawet do ośmiu lat w więzieniu może spędzić młody mieszkaniec Łomży, u którego policjanci znaleźli 270 sztuk amunicji ostrej i dwa magazynki do pistoletów. 18-letni Arkadiusz P. mówi, że amunicję kupił od Wojciech P. (lat 25), który także został zatrzymany. Za handel amunicją grozi mu do 10 lat więzienia. W tej chwili obaj czekają na decyzję sądu.

Jak podkreśla Krzysztof Leończak z łomżyńskiej policji, do ujawnienia pokaźnego magazynku amunicji doszło nieco przypadkowo. W łomżyńskim szpitalu zjawił się pokiereszowany 18-letni Arkadiusz P. Opatrującym jego rany lekarzom opowiadał różne historie odnośnie przyczyn ich powstania. Mówił m.in. o tym, że został napadnięty... Gdy na miejsce przyjechali policjanci, zauważyli, że z ubrania chłopaka wypadł nabój do pistoletu. Funkcjonariusze podjęli czynności wyjaśniające. Przeszukano mieszkanie i piwnicę w której znaleziono wspomniane 270 sztuk amunicji i dwa magazynki.  Młody mieszkaniec Łomży powiedział policjantom, że amunicję kupił, bo chciał zarobić... Wskazał też która mu ją sprzedała. To 25-letni Wojciech P., który także został zatrzymany.
Dodajmy, ze trwają dalsze czynności w tej sprawie. Owe rany z którymi Arkadiusz zgłosił się do szpitala, jak ustalili policjanci powstały w wyniku samookaleczenia.            
cz
śr, 15 października 2008 11:35
Data ostatniej edycji: śr, 15 października 2008 12:05:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę