Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 15.10.2008

    Dnia 13.10.2008 roku w siedzibie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej odbyło się posiedzenie Rady Izby, na którym był rozpatrywany m.in. wniosek łomżyńskich przedsiębiorców z punktów gastronomicznych prowadzących działalność na terenie miasta Łomża, a dotyczący wielokrotnej odmowy Urzędu Miejskiego w Łomży na przyznanie koncesji na sprzedaż alkoholu wysokoprocentowego powyżej 4,5% w punktach gastronomicznych. Firmy spełniają wymogi formalne, natomiast uchwała Rady Miejskiej ogranicza wydanie koncesji do liczby 40 .

    W związku z powyższym Członkowie Rady Izby wyrazili aprobatę na udzielenie pomocy w rzeczowej sprawie. Rada Izby kierując się potrzebą rozwoju usług gastronomicznych na terenie miasta podejmie działania, w celu zniesienia ww ograniczeń. Turystyczne walory miasta, konkurencyjność, dodatkowe zatrudnienie dla mieszkańców Łomży w punktach gastronomicznych, możliwe są do spełnienia tylko i wyłącznie przy braku jakichkolwiek ograniczeń.

    W zwiazku z tym została zredagowana ankieta. Licząc na Państwa współpracę, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety do dnia 17.10.2008r. (piątek) i odesłanie na adres Izby, w formie maila, faxu czy drogą pocztową.


    W najbliższy poniedziałek, dnia 20.10.2008r. o godz. 17:00, w siedzibie ŁIP-H organizowane jest spotkanie dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących lokale gastronomiczne, którzy ubiegają się o wydanie koncesji na sprzedaż alkoholu wysokoprocentowego powyżej 4,5%.


Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie!


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 

Załączniki

Edyta Gawrych
śr, 15 października 2008 11:21
Data ostatniej edycji: śr, 15 października 2008 11:26:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę