Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Gaz bardziej śmierdzący niż zwykle

Gaz ziemny płynący do domów m.in. w Łomży, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem od wczoraj jest bardziej śmierdzący niż zwykle. Dodajmy, że to nie przypadek, ale celowe działanie Okresowe przewonienie gazu w sieci rozdzielczej ma pomóc w łatwiejszym wykryciu ewentualnych nieszczelności sieci i instalacji gazowych.

Jak poinformował w specjalnym komunikacie Zakład Gazowniczy Białystok w dniach 14-16 października na terenie działania Rejonu Dystrybucji Gazu Łomża  w  miejscowościach: Łomża,  Zambrów,  Wysokie Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka, Piątnica, Wąsewo wykonane będzie okresowe, wzmożone nawonienie (przewonienie) gazu ziemnego polegające na zwiększeniu środka nawaniającego w rozprowadzanym gazie. Wzrost intensywności zapachu gazu umożliwi wykrycie ewentualnych nieszczelności sieci i instalacji gazowych.
W związku z powyższym, przewidujemy wzmożoną ilość interwencji ze strony mieszkańców w/w miejscowości. Wszelkie informacje należy kierować pod numer telefonu Pogotowia Gazowego 992.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę